Hor.OtTitres.com

Željezo pravilo - korak bez popisa za kupovinu!

Video: Putinov govor na Valdai foruma. U nedjelju navečer s Solovyov Od 10/30/2016

Hura! Mi smo natrag u dućan! Pukovnije s proizvodima pršti ukusan, u odjelu s tehnikom od milijun malih stvari odmah uhvatiti okom i samo moliti na ručku, dobro, iz jedne vrste prozora s istim bluzu, pa čak i nekoliko desetaka nužno dodaci mogu doslovno polude i odmah hrle kupiti sve u svakom slučaju, ne razmišljajući o novcu, a ne o tome koliko dobro to Boucicaut / sljedeće flash kartica / vrećicu bombona mi stvarno potrebno.

Video: Kako kupiti rabljeni / ima motor? Kako želite varati? [Post biciklist VRN]



Povratak kući, mi često naći da je stvarno potrebno proizvodi ili roba ostao čekati nas na policama i na torbi smo deseti remen s kopčom (oh, imam jer je to već!), Grickalice hrpa umjesto normalnog hrane nekoliko čokolade i hrpa malih stvari. I zašto, pitao se, u dućan otići?

spontane kupovine - to je sigurno lijepo. ali ako planiranje za kupnju sudjelovati u unaprijed, kako bi se dati barem nekoliko minuta prije odlaska u trgovinu, on je odmah vidljiv rezultat - ogromne uštede, ne kasni jogurt u frižideru, jer smo kupiti onoliko koliko nam je potrebno. Kao rezultat toga, imamo dobro raspoloženje i reda u glavi.

Video: David Icke povezivanje EP 9 točaka s titlovima

Zaključak: Potreba da se napravi popis za kupnju i staviti na njega, bez razbijanje bilo što drugo! Ako znate točno ono što je ispred blagajne neće odoljeti i uzeti voćnog želea ili „Kinder Surprise”, a zatim ih staviti u unaprijed i biti sretan!

Savjeti: Kako napraviti popis za kupovinu

  • Odvojeni stavke u kategorije, kao što su „meso”, „povrće”, „voda”, „slatko” - tada nećete zaboraviti ništa i nema potrebe žuriti u dućan, jer je, krećući se od odjela do odjela, znat ćete točno, što poduzeti;
  • broji barem približne vrijednosti svake stavke, jer na taj način možete lako vidjeti što se novac troši uglavnom na ono što se može spremiti, i što bolji i uklanja;
  • Uvjerite se da je popis će biti prikladan za pregledavanje dućan, jer među policama i drugih kupaca vrlo neugodno ispred pulta da se svaki komad papira, i implementaciju ili prijenosno računalo. U takvim slučajevima je prikladno koristiti poseban program „Popis za kupnju” za svoj telefon;
  • ne pada za marketinške trikove da različite metode prisiliti da obratite pozornost na robu, kupnju koje ne misle, sve dok nisu vidjeli! Jeste li znali, primjerice, da je naplata linije su umjetna, više da su ljudi uvrijedili i naplata sitnica, a ne zato što se ne može zaposliti više od tri blagajnik u smjeni? Dakle, postoji!

Koje su program za shopping listi?

Sada postoji mnogo usluga koje možete koristiti kako bi online shopping liste, a to je nesumnjivo vrlo povoljno, jer ne treba sjesti i psihički vrsta kroz cijeli asortiman. Ali, kao prvo, ovaj popis će još tada morati ispisati ili kopirati, a kao drugo, to je puno više prikladan za korištenje poseban program u svom vlastitom pametni telefon, koji je uvijek pri ruci! Program koji omogućuje da Popis za kupnju za Android sustava, vrlo je jednostavan i praktičan za korištenje. Ona pomaže nikakav problem da se pridržavaju pravila željeza - korak bez popisu shopping!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Što bi trebalo biti učinjeno u 25 godina, kako bi mlade u 40?Što bi trebalo biti učinjeno u 25 godina, kako bi mlade u 40?
Kao mazite košulju od tankog tkivaKao mazite košulju od tankog tkiva
Moj pregled o noćnom snack za mršavljenje (prema mišljenju liječnika, gdje kupiti)Moj pregled o noćnom snack za mršavljenje (prema mišljenju liječnika, gdje kupiti)
Što ako je vratiti vjenčanicu? Postupak za povratŠto ako je vratiti vjenčanicu? Postupak za povrat
Najčešći mitovi o hrani.Najčešći mitovi o hrani.
Kako postati zvijezda u svakoj sferi životaKako postati zvijezda u svakoj sferi života
Ukrasite tkanina bez troškova!Ukrasite tkanina bez troškova!
Odaberite stvari za bebeOdaberite stvari za bebe
Planiranje dječju sobu: primjeri savjetePlaniranje dječju sobu: primjeri savjete
Kako biti sretna žena, i dati sreću drugima?Kako biti sretna žena, i dati sreću drugima?
» » Željezo pravilo - korak bez popisa za kupovinu!

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea