Hor.OtTitres.com

Medicinska mršavljenja dijeta: Izbornik

Liječnici preporučuju dijetu da poštuje pacijenta u najbržem mogućem roku mora biti jednostavan da biste dobili osloboditi od viška težine, na primjer, u preoperativnoj razdoblju. S obzirom na činjenicu da je medicinska dijeta za mršavljenje je vrlo stroga i široka, ljudi koji idu na vlastitu izgubiti nekoliko kilograma, preporučljivo je konzultirati liječnika. Za dva tjedna, možete izgubiti deset kilograma.

© Copyright 2010 CorbisCorporationMedicinska mršavljenja dijeta: Izbornik

  • prvi dan

Na prvi dan negazirana voda piti jednu čašu za šest prijeme.

  • Drugi dan

Količina mlijeka konzumira na drugi dan od osam mililitara, jesti jabuke za večeru.

  • Treći dan

Trećeg dana ponoviti vodni režim prvog dana.

  • Četvrti dan17

Video: Medicinska Mršavljenje Dijeta

četvrti dan, izbornik se sastoji od povrća salata s kupusom, mrkvom i zelje. Piti nakon večere, puno vode ili zelenog čaja.

  • Peti dan


Petog dana drugog dana ponoviti iskustvo.

  • šesti dan

Dijeta se sastoji od šestog dana kuhanih jaja i čaja. U vrijeme ručka, jesti povrtnu juhu i komad kuhano meso, sto grama konzerviranog graška i četiri jabuke.

  • sedmi dan

13

U sljedećih nekoliko dana morate pojesti litru jogurta i sto grama svježeg sira, jabuka za večeru - čašu mlijeka.

  • 8 - 10 dana

Osmi dan ponavlja prvi dan medicinska dijeta, deveti - drugi i deseti dan opet se temelji na načelu vode prvog dana.

  • jedanaesti dan

Na jedanaesti dan u grubo izbornik i recepti medicinske prehrane sastoji se od povrća salate i zelenog čaja.

  • dvanaesti dan

Dvanaesti dan sastoji od litre mlijeka, što je za piće tri doze.

Video: Model dijeta. Na minus 4 kg u 3 dana * Efektivna Dijeta Dijeta Izbornik * modeli

  • trinaesti dan14

Kuhano jaje i komad sira uključeni u prehrani trinaestog dana.

  • Četrnaesti dan

Tijekom završnog četrnaesti dan piti samo negazirana voda.

Povrat na uobičajene prehrane, trebali jesti male porcije, postupno povećanje količine hrane. Ponovite dijeta ne više od jednom ili dva puta u dvanaest mjeseci.

Svjetlo Medicinska dijeta

Tu je manje krut medicinska dijeta s dužinom od pet dana. Dijeta i pravila medicinske prehrane treba sadržavati šest vremenu obrok.

15Popis dopuštenih proizvoda, osim osnovne, ali uključuje niske masnoće sir, kuhano povrće, šećer, juhe, jellies i kompoti. Odbiti slijedi iz masti, brašna hrane i jela od kisele i ukiseljenim proizvoda. Između obroka, poželjno je ne grizu.

  • doručak

Na dijeti možete jesti doručak uvjetno povrće, salata i kriška raženog kruha, šalica zelenog čaja.

  • ručak

Tijekom drugog doručak pojesti naranču ili grejp.

  • ručak

U vrijeme ručka jesti sto grama piletine, jedan krastavac i pečenog mekinje kruha, piti esencije ruže kukova putem.

  • popodnevni snack18

Popodnevni snack treba sastojati od nemasnog svježeg sira ili jogurta, šalica jogurta.

  • večera

Za večeru, hrana konzumira komad pečene ribe ili pare s kruhom i zelenog čaja. Spavanje dopušteno popiti čašu voćnog soka ili jesti malu šaku suhog voća.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Ljeto dijeta mršavljenja. potpun opisLjeto dijeta mršavljenja. potpun opis
Dijeta po danuDijeta po danu
Dijeta liječniciDijeta liječnici
Riža dijetaRiža dijeta
Brazilska dijetaBrazilska dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Tekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet danaTekuća dijeta za mršavljenje. Izgubiti težinu u pet dana
Kineska dijeta za mršavljenjeKineska dijeta za mršavljenje
Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki danFrancuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan
Kivi dijetaKivi dijeta
» » Medicinska mršavljenja dijeta: Izbornik

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea