Hor.OtTitres.com

Riža dijeta

Video: Kako izgubiti težinu u 3 dana: riža dijeta

Riža, naročito smeđa, njegov značaj je u rangu s kruhom. Više od polovice svjetskog stanovništva uključuje ove biljke u svoj dnevni prehrani. Nije ni čudo, jer je pored svojih niskih cijena, riža ima nevjerojatna svojstva. To je vitamin-mineralni kompleks koji upija toksine, prikazuje tijelo od viška vode i soli, pomaže u liječenju raka želuca i crijeva i poboljšava kože, kose i noktiju. Sve to vam omogućuje da uključiti rižu u prehrani mnogih. Sudeći po mišljenja, rezultati riža dijeta odgovara mnogima, jer u samo dva tjedna, možete dobiti osloboditi od 10 dodatnih kilograma. Međutim, nitko ne može uzeti u obzir činjenicu da sve mono-dijeta nije najbolji način utječe na zdravstveno stanje, pogotovo ako ih koristite nekontrolirano.

Dijeta „Rice i jogurt”

Kefir i riža dijeta - odličan način za izgubiti težinu za one koji kefir dijeta Čini se da je previše stroga. Obično se računa za 3 dana, a svaki dan se izbornik neće se ponoviti. Jedan dan. Doručak: 1 šalica nemasnog jogurta + 1 velika jabuka

Video: # 4 Moj riža dijeta

  • Ručak: 100 g. 1% skuta + 1 šalica jogurta.
  • Večera: 1 jabuka + čaj bez šećera.
  • Prije odlaska u krevet možete popiti čašu kefir.

2. dan.

Video: Riža Dijeta

  • Doručak: 1 čaša jogurta + 1 velika jabuka.
  • Ručak: 100 g. riža + pola šalice jogurta.
  • Večera: 100 gr. riža + 1 šalica jogurta + 1 srednje jabuke.

3. dan.

  • Doručak: 100 gr. riža + pola šalice jogurta.
  • Ručak: 1 šalica jogurta + 1 velika jabuka.
  • Večera: 100 gr. riža.


Rezultati riža dijeta To ovisi o početnoj težini: to su veći dodatni kilogrami, više će otići. Medijan - 3 kg za 3 dana.

Riža dijeta za 9 dana

Za ljubitelje benignih varijanti postoji više uravnoteženu prehranu, koja traje 9 dana. Ova riža dijeta za mršavljenje je čisto pozitivne povratne informacije, jer je njegov izbornik je vrlo raznolik, te gubitak tjelesne težine do 5 kg. Glavni izbornik - isti lik, ali na različite načine. Jedan dan.

  • Doručak: kuhana riža na vodi, kuhana, bez ulja.
  • Ručak: juha sa rižom i gljivama + salata.
  • Večera: rižoto s kukuruzom.

2. dan.

  • Doručak: voćna salata s limunovim sokom.
  • Večera: 200 gr. riža s salatu povrća + povrća smjese.
  • Večera: riža s povrćem.

3. dan.

  • Doručak: tepsija s rižom i suhih šljiva.
  • Ručak: juha riže i rajčice.
  • Večera: varivo s rižom.

4 dan.

  • Doručak: riža kaša sa kruške kriške.
  • Ručak: pirjani gljive sa riža + povrće smjese.
  • Večera: 200 gr. riža + salata.

5 dan.

  • Doručak: 2 pečene jabuke punjene maticama i riže.
  • Ručak: riža juha s povrćem.
  • Večera: Salata od riže s paprike i jabuke, s okusom curry i prirodni jogurt.

6. dan.

  • Doručak: kuhana riža s grožđicama.
  • Ručak: Punjene gljive i paprike s rižom.
  • Večera: salata, odjeveni sa biljnim uljem + povrća juha.

7. dan.

  • Doručak: voće.
  • Ručak: vegetarijanski punjena s gljivama i riže.
  • Večera: gulaš sa rižom i rajčicom.

8. dan.

  • Doručak: kuhanu sa suhe marelice i šljive.
  • Ručak: povrće juha + salata s riže i špinata.
  • Večera peciva s avokado i krastavac.

Dan 9.

  • Doručak: riža kaša s medom.
  • Ručak: svježe povrće salata + juha s rižom i luk.
  • Večera: povrće ragu.

Riža dijeta predlaže još jedan jednostavan recept: 5 dana treba jesti samo kuhanu rižu i ribu, bez miješanja ova 2 proizvoda.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Mediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, receptiMediteranska prehrana je pod Rusiji: meni za tjedan dana, recepti
Riža dijeta za čišćenje tijela. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje tijela. Korisni recepti
Kefir-jabuka dijeta - 9 dana čisti do 9 kgKefir-jabuka dijeta - 9 dana čisti do 9 kg
Detox čišćenje dijeta 7 dana: učinkovito čišćenje i vidljiv gubitak tjelesne težineDetox čišćenje dijeta 7 dana: učinkovito čišćenje i vidljiv gubitak tjelesne težine
Kefir dijeta.Kefir dijeta.
More riža.More riža.
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo, a meni za 7 dana
Japanska dijeta: vitka prema zakonima antičke kultureJapanska dijeta: vitka prema zakonima antičke kulture
Kako smršati uz pomoć heljde i kefir? Korisni receptiKako smršati uz pomoć heljde i kefir? Korisni recepti
Naranča dijetaNaranča dijeta
» » Riža dijeta

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea