Hor.OtTitres.com

Hot Line Zdravlje ili Ministarstvo zdravstva je odgovoran za pozive

Video: Ministarstvo zdravstva Hotline DNI

U dvadeset i prvom stoljeću, internet je počeo razvijati na pomaman tempom, ljudi poslati e-mail, traže sve informacije na mreži, izraditi web stranice, tražilice, potraga za informacijama sada traje nekoliko sekundi. Ljudi su se navikli na internet, tako da svako pitanje traži odgovor na World Wide Webu. Sada sam reći nešto o „vruće linije”. Svaka glavna tvrtka, mreža banaka, poduzeća koja pružaju sve usluge za stanovništvo ima svoj telefon. Pojednostavljeno rečeno, telefon - alat za komunikaciju s potrošačima, a potrošač može nazvati potpuno besplatno i dobiti sveobuhvatan odgovor na vaše pitanje u bilo kojem trenutku.

Video: pritužbe građana na Ministarstvo zdravstva vruće linije Čuvaška

Zdravlje Hot Line

Vjerojatno ste je slučajeva kada bolesno dijete ili voljenu osobu i sebe ne može odrediti dijagnozu, ne znam što medicina ga dati. Možete sjesti na svoje računalo, početi u potrazi na internetu simptome, znakove simptoma, i tako dalje. Ne uvijek odrediti točnu dijagnozu, također možete igrati s drogom.

Za takve slučajeve, Ruske Federacije Ministarstvo zdravstva otvorilo je telefon. Svatko s bilo kojeg mjesta može nazvati telefon i posavjetujte se sa stručnjakom. Vjerujte mi, razgovarati žive osobe će dati bolje rezultate od informacija s interneta, jer internet može napisati što želite, i ljudi koji rade u Ministarstvu zdravstva, pružit će vam točne i pouzdane informacije.

Otvorena linija može nazvati ljude s alkoholom, drogama i ovisnosti duhana. Medić, koji drži telefon na drugoj strani žice, reći će vam kako možete dobiti osloboditi od loših navika, dati dobar savjet. Također, telefon možete pronaći najbližeg zdravstveni centar, napraviti sastanak s liječnikom.

Video: Vruća linija Ministarstva zdravstva

Zdravlje Hot Line u okruzima i Ruske Federacije

Zdravlje Hot Line postoje u svim općinama i regijama naše zemlje, tog istog vruće linije, samo lokalnoj razini. U Moskvi sam stvorio 11 hotline, svaki upravni okrug - njegova vlastita. Osim toga tu je zasebna hotline teme kao što su: borba protiv AIDS-a i HIV-a, savjete o zdravoj prehrani, linija za promicanje zdravog načina života, vruće linije za trudnice. Naša država je u korak s vremenom i brige za zdravlje građana - jedan od najvažnijih zadataka.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Sve o alergijama. To alergični i pseudo-alergija. Alergija tretman i utvrditi uzroke njegove pojave.Sve o alergijama. To alergični i pseudo-alergija. Alergija tretman i utvrditi uzroke njegove pojave.
Željezo pravilo - korak bez popisa za kupovinu!Željezo pravilo - korak bez popisa za kupovinu!
Ministarstvo zdravstva je oko uvesti zabranu na prodaju monaške čaj akni!Ministarstvo zdravstva je oko uvesti zabranu na prodaju monaške čaj akni!
Vitalariks kardio - zašto sam izabrao to lošeVitalariks kardio - zašto sam izabrao to loše
Nacionalni projekt Zdravlje u 2013. novi ciljeviNacionalni projekt Zdravlje u 2013. novi ciljevi
Klinički pregled - kako to dobiti besplatno!Klinički pregled - kako to dobiti besplatno!
Kako uspon poduzeća ladder? Zlatna pravila uspješnog karijeristaKako uspon poduzeća ladder? Zlatna pravila uspješnog karijerista
Saratov školska oporavio od trovanja i već otpušteno kućiSaratov školska oporavio od trovanja i već otpušteno kući
Donacija sperme: tko i zašto?Donacija sperme: tko i zašto?
Koje lijekove mogu uzimati i trudne: Informacije za trudniceKoje lijekove mogu uzimati i trudne: Informacije za trudnice
» » Hot Line Zdravlje ili Ministarstvo zdravstva je odgovoran za pozive

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea