Hor.OtTitres.com

Uvijanje polje osobe i njegove korekcije

Što je torzijska polja čovjeka i kako se oni mogu popraviti?

Iz fizike točke gledišta, većina fizičkog tijela (torzo - statički tijela) se sastoji od elementarnih čestica od kojih imaju svoju rotaciju. Već je prije spomenuto - rotacija od grube materije je tu je izvor sekundarnih polja torzijskih. I tako sve stvari oko nas, svi živi i neživih sustava imaju svoje „uvijanje portret” rotacijom čestica od kojih su, u cjelini, te u sastavu. Živi sustavi su složeniji torzijska polja od neživih sustava. Posebno teško je postavljen torziona polje stvara ljudsko tijelo. Torzijska polja su inherentne u stanicama i atoma naše, s vama organizma.

Poznato je da se u nekim istraživačkim laboratorijima imaju podatke koji pokazuju da, osim elektromagnetskih biofizičkih procese u stanici, a organizam u cjelini postoji nepoznata dok se ti podaci tokova koji se odnose na poljima torzijskih. Nakon nastupa teorijski okvir bioenergetskoj ozdravljenja bili zainteresirani medicinski znanstvenici. Vidjevši rezultate doktora znanosti, oni su bili vrlo obeshrabreni i zbunjen nekakav priliv energije (pozitivnih) pacijenti dobili loše, doslovno cvatu pred našim očima. Iscjelitelj, kao što je model zdravog organa i tkiva ritmu, prilagođava aktivnost regulira matricu na tijelo pacijenta, a čini u tijelo pacijenta za rad na ozdravljenje.



Crna tibetanski redovnici mogli doći u kontakt s osobom na razini energije. Oni su doslovno čuda: interakciji na pacijentima na udaljenosti, na primjer, izliječen ludila. Uz pomoć visokih duhovnih praksi molitve i meditacije, mogli su enormno povećati svoju moć i prilagoditi biopolje bolesne osobe. Sredinom 70-ih godina ova praksa rada s pacijentima postalo uspješno provesti Juna Davitashvili. Poznato je da je liječenje visokim dužnosnicima države i njihove obitelji, a oni su zadovoljni rezultatima

Neki ljudi imaju visok prag sluha, drugi mogu vidjeti u gotovo potpuni mrak. Nama, to ne plaši kao vještini izvanredan umjetnik vješt glazbenik. Zašto smo postali dar odbiti ljude kojima ga je dao na korištenje takav sveobuhvatan, sveprožimajuće, iako malo proučavao fenomen, kao sila u polju torzijske? Međutim, korekcija postupak torzijska polja zahtijeva veliku brigu. Ona ima pravo obavljati samo pravi iscjelitelj, imaju božji blagoslov na tajne visoke energije, odnosno invazije ljudske aure može imati ozbiljne karmičke posljedice i za bolesne osobe i za „planinskog” -tselitelya. Vrijeme, a uz to, povijest, suci su tihi svjedoci i tretmani.

Nedavno sam imao pacijenta koji je pomogao ovom metodom, a također pomaže ljudima poboljšati svoje zdravlje, nažalost, razgovarati s njom opširno o svom iskustvu i kako učinkovito i što rezultati daju svoje tretmane, nisam pitao. Pa, kao što sam shvatio da se ide vrlo bogatih ljudi, a ti ljudi mogu reći uvijek znaju više i ništa ne troše svoj novac.

I kako misliš o takvim iscjeliteljima i da li će, ako su pomogli ste upoznali, ili obrnuto, pišu u komentarima. Osobno, ja ne, a mislim da mnogi čitatelji ovih stranica će biti zanimljivo čuti vaše mišljenje.

Zapravo, zašto sam odlučio napisati ovaj post, jednostavno samo ovaj tjedan na NTV vidio sam program o torzijskim poljima, koja je pokazala kako jedna žena ozdravi psorijaza. I moram reći mami, pa je bacio ove tepih (imajte na umu zašto tepisi baciti uče pregledava ovu emisiju ovdje) da je moje dijete uvijek morao tresti, jednostavno sam mrzio =), usisavač, „Bee”, objavio je samo zvuk i ništa više. Ok, u ovom krugu van i ne zaboravite da se prijavite za ažuriranja RSS.

Video informacije o ljudskom području, također je vrlo zanimljiv i informativan, koji je također dijelom odnosi na akupunkturu (akupunktura).

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Da li magnet sigurno za vrijeme menstruacije, a posebno njezin ponašanje i nijanseDa li magnet sigurno za vrijeme menstruacije, a posebno njezin ponašanje i nijanse
Korejski Akupunktura Su JokKorejski Akupunktura Su Jok
Silene vulgaris, ili keksSilene vulgaris, ili keks
Lotus corniculatusLotus corniculatus
Koliko je MRI kralježnice danas?Koliko je MRI kralježnice danas?
Elektromagnetsko polje - utjecaj na ljudsko zdravljeElektromagnetsko polje - utjecaj na ljudsko zdravlje
UHF terapija. Tehnika, indikacije, kontraindikacijeUHF terapija. Tehnika, indikacije, kontraindikacije
MR kralježnice, mozgaMR kralježnice, mozga
Polje grančicaPolje grančica
MRI gušterače, najbolja metoda dijagnozeMRI gušterače, najbolja metoda dijagnoze
» » Uvijanje polje osobe i njegove korekcije

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea