Hor.OtTitres.com

Što odijevanja da se pridržavaju radu, i ovisi o tome hoće li od svoje karijere

Video: Pod tepih №38. izborni rezultati, Emelianenko, Motorola


„Moramo raditi strogi dress code, glavni ne dopušta da ide u ured u kratkim hlačama, a ja sam vruća. Ne želim nositi odjeću u strogom topline. Zar ne postoji neka vrsta koncesije za zaposlenike, ako je jako vruće? „Marija 25 godina

Mnogi ljudi pitaju što će nositi i što stil odjeće držati na poslu. To sve ovisi o tome imate li posao, ali obično izgledaju urednim nije otkazan. Naravno, ako radite kao zidar, onda ne ići na posao u uredu odijelo, iako je ružan pače hoda ne vrijedi. Bolje je ako opere uniforme što je češće moguće, ili da imaju rezervni odijelo ili traperice. Najlakši način za one koji nose uniformu, ili ured odijelo, iako je takva odjeća je dosadno, a to stvarno žele nekako preinačiti.



Na primjer, banka se žene nose najlonke, čak u toplinu, a to je vrlo teško, kada je gotovo četrdeset stupnjeva vani i rastopljeni asfalt. Ali ako idete na posao u određenoj organizaciji, gdje dobru plaću i imaju priliku napraviti karijeru, neophodno je da pate za pogledati.

Video: Freudova metoda / Freudova metoda. Serija. 3 serije. StarMedia. detektiv

dress code

file49859412_ad9b204f

Postoji takva stvar kao dress code, pa nigdje ne ide. Podređeni neće uzeti ozbiljno šef hoće li doći na posao u kratkim hlačama i škriljaca, tako da oni nikada neće shvatiti previše duboko dekoltiran ženu šefa ili neozbiljan odijelo. To se događa da nisi šef, ali i raspustehoy, pogledaj i ne isplati, tako na primjer, postoje pitanja kao što su:

„Ja sam Olga, ja sam 30 godina, radi kao slobodni dizajner i umjetnik. Češće kod kuće na računalu. Što stil odijevanja ja pridržavati i zašto? "

Video: Pet Tajne pravi čovjek - film čest uzrok

Što odijevanja pridržavati radu kreativnih radnika

To je sve puno lakše, a mi ćemo nikada sramota programer, došao na posao u trapericama i frizerke koja je nosila mini suknju. Naravno, u ovoj vrsti posla ima svoja pravila. Ali ljudi povezani s uslugom i radom dress code ne postoji, ili to nije stroga.

Također, ne postoje strogi stil umjetnika, fotografa, dizajnera i ljudi koji su samozaposleni ili rad u uredu u kojem postoji takva strogi dress code. To može biti traperice, košulje, hlače za muškarce, i haljine i suknje za žene. Naravno, onda ti ne bi trebao oblačiti previše seksi i provokativno, jer ste na poslu, a odjeća, to je vaše poslovne kartice, ali ovi zaposlenici izbor odjeće je lakše nego da je od uredskih službenika. Svugdje ima svoje prednosti i mane, ali u svakom slučaju, odjeća treba biti moderan, moderan i sjesti na vas savršeno.

Ako radite kod kuće, što stil odjeće staviti na rad u ovom slučaju,

Sada, puno zanimanja povezana s home-based rada. Radi kao freelance dizajner ili interneta, možete promatrati više slobodnog stila u odijevanju, ormar i vaš dom može biti haljinu ili majicu i kratke hlače. Vi ne bi trebali staviti na stari ogrtač, on neće imati disciplinu i, ako je potrebno, za komunikaciju s klijentom za Skype se neće dodati na svoj ugled, dakle, uvijek biste trebali izgledati uredno i uredan, i nositi ono što je udoban, ali ako ste bili u kafiću ili u šetnju.

To može biti udobne traperice, T-shirt ili T-shirt, kratke hlače ili svjetlo haljina.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Sindrom karpalnog tunelaSindrom karpalnog tunela
Kako odabrati Moda satovaKako odabrati Moda satova
Što će nam donijeti modu - ljetne emisijeŠto će nam donijeti modu - ljetne emisije
Kako iznajmiti ured: tajne uspješnog potrazi za mjestomKako iznajmiti ured: tajne uspješnog potrazi za mjestom
Karizma Stil - oblačenja: casual opcijeKarizma Stil - oblačenja: casual opcije
Za one koji žele vjenčanicu s kamenjem, šljokicamaZa one koji žele vjenčanicu s kamenjem, šljokicama
Zašto mnogi ljudi kažu, ne žele ići na posaoZašto mnogi ljudi kažu, ne žele ići na posao
Što će vam pomoći s emocijama tijekom razgovora, ispit, posaoŠto će vam pomoći s emocijama tijekom razgovora, ispit, posao
Unajmljivanje zaposlenika: težak izborUnajmljivanje zaposlenika: težak izbor
Kako sakriti trbuh uz pomoć odjeće. 6 savjetaKako sakriti trbuh uz pomoć odjeće. 6 savjeta
» » Što odijevanja da se pridržavaju radu, i ovisi o tome hoće li od svoje karijere

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea