Hor.OtTitres.com

Japanski šminka. Saznajte kako to učiniti make-up u japanskom stilu

Video: Vrlo učinkovit Japanski šminka !!! Kako japanski make-up! 2016

Japanski šminka. foto №1Japanski šminka. foto №2Japanski šminka. foto №3Japanski šminka. foto №4Japanski šminka. foto №5

Vrlo je važno da je japanski make-up tinta ne koristite. Umjesto tinte, stvoriti sliku istok, može uzrokovati svijetle ružičaste nijanse na gornjem kapku, po mogućnosti u sredini i na vanjskom kutu oka.

Japanke, s Stvaranje make-up primjenom klasičnih boja, izbor ruž crvene boje, svijetle grimizne, grimiza. Također je potrebno promatrati oblik usana, mora nužno biti u obliku luka. To može biti stvoren, ako je kontura usana olovkom nacrtati željeni obrazac, a zatim nanesite nekoliko slojeva u obliku ruža za usne.



Govoreći o usnama, nedavno susreo sa svojom djevojkom u centar i nije ju prepoznao. Moja pažnja je zakačen joj raskošnih usana. Rekla je da je napravio povećanje usnica u Beauty trend. Ja stvarno volio njene usne, a ona sama je zadovoljan rezultatom. Čak i preporučio mi, ali moj dečko kaže da su on i tako sretan sa svime.

Pa, posljednji korak za dovršetak japanski make-up je primijeniti rumenila na licu. Od davnina, što se može vidjeti na slikama, japanski djevojka se primjenjuje na obrazima rumenilo roza, tako da je završetak slike će biti primjena mekih roza rumenila na obrazima.

Video: Kinezi oslikana, evo kako se bojati)))) Šminka kineski Verzija br lice Transplant

Na kraju, kao što je obećao, preporučujem na video stranice. Pogledajte kako japanska šminka obožavati obična djevojka.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Večernji make-up: dotjerivanje i skladVečernji make-up: dotjerivanje i sklad
Šminka Osnove - brzo činjeniceŠminka Osnove - brzo činjenice
Dimi šminka: primjeri, primjenjujući lekcijeDimi šminka: primjeri, primjenjujući lekcije
Šminka „mačke oko”. Primjeri primjene lekcijaŠminka „mačke oko”. Primjeri primjene lekcija
Prirodna šminka - kako to učiniti šminka pogledati nenakrashennoyPrirodna šminka - kako to učiniti šminka pogledati nenakrashennoy
Contour make-up. make-up lekcije kod kućeContour make-up. make-up lekcije kod kuće
Pravo šminka sa svojim rukamaPravo šminka sa svojim rukama
2013 Šminka za hrabre i hrabar2013 Šminka za hrabre i hrabar
Šminka Stilovi godina prošlog stoljeća i njihove značajkeŠminka Stilovi godina prošlog stoljeća i njihove značajke
Šminka za usne Savjeti, kako ružŠminka za usne Savjeti, kako ruž
» » Japanski šminka. Saznajte kako to učiniti make-up u japanskom stilu

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea