Hor.OtTitres.com

№38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.

Razmišljajući o tome kakvu hranu je najprikladnije i korisno, mi smo suočeni s toliko različitih elektroenergetskih sustava, to je lako zbuniti.

Ja sam početak serije članaka o različitim vrstama hrane. Prva dva energetski sustavi su prilično svestran i može se kombinirati jedni s drugima, čime se povećava njihova učinkovitost i korisnost na vrijeme, a također vam omogućuje da biste dobili osloboditi od viška težine.

PIRAMIDA POWER.

Osnovna ideja je tradicionalni "svejed" vrsta hrane može formulirati na sljedeći način: "treba jesti sve, ali umjereno", "mjeriti" određen tzv "piramida snaga" ili "piramida hrane"U kojoj su svi proizvodi su podijeljeni u nekoliko kategorija. Proizvodi u svakoj kategoriji mora biti zastupljena u prehrani u određenim omjerima - kao što je prikazano na prehrambene piramide.

Ovo je najpopularnija vrsta hrane. Pogledajmo što su pro i kontra od svejeda prehrani i kako to treba biti vaša dijeta za one koji su u skladu s ovom vrstom hrane.

Pročitajte više o prehrambene piramide ...

Odvojeni hrana.

Odvojeni hrana kao i sustav temeljen na prehrambene piramide, to se odnosi na "svejed" smeta moć. Osnovna ideja zasebnog napajanja ne jesti u isto vrijeme su međusobno kompatibilni proizvodima.

U ovom članku ćemo raspraviti osnovne principe zasebna napajanja, pro i kontra od odvojenog hrane i korištenje zasebnog sustava napajanja za mršavljenje.

Napravio sam pri ruci popis kompatibilnih proizvoda u odvojenim hrane, proizvodi se nalaze na način koji je u skladu s načelima zasebnom hrane.

Pročitajte više o posebnoj hrani ...

Fractional moć.

Ideja o frakcijskim vlast je često jesti, male porcije. Zašto Split jela korisna? Kako ovo jelo pridonosi mršavljenja? Koliko puta dnevno jesti u frakcijskim vlast i ono što bi trebao biti veličine porcija? Kako stvoriti izbornik za taj dan na frakcijsku moći?

Sve to i dalje čita članak o podijeljenom jela ...

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Šteta mikrovalna pećnicaŠteta mikrovalna pećnica
Psihološka i mentalno zdravlje - što je važnije?Psihološka i mentalno zdravlje - što je važnije?
Mozart (Wolfganga Amadeusa Mozarta).Mozart (Wolfganga Amadeusa Mozarta).
Medicinska stranica Ekaterinburg. Odabrani popis pet mjestaMedicinska stranica Ekaterinburg. Odabrani popis pet mjesta
Aromadieta protiv pretilostiAromadieta protiv pretilosti
To se ne može jesti s hemoroide?To se ne može jesti s hemoroide?
Zašto bol u mišićima? A što da radim?Zašto bol u mišićima? A što da radim?
Dijeta Harley Pasternak. Mišljenje mršavljenjeDijeta Harley Pasternak. Mišljenje mršavljenje
Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..
Proboj u liječenju reumatoidnog artritisaProboj u liječenju reumatoidnog artritisa
» » №38: Piramida moći, diobe vlasti, Split obroka.

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea