Hor.OtTitres.com

Posta na

Prvi podaci o gladi i koristima posta za pročišćavanje, ozdravljenje i pomlađivanje tijela, dobio sam iz knjige Polja Brega čudo postu. Sada su informacije više, a možete odabrati točno pravi način za vas.

Kako znati što je pravo za vas?

Pogledajte nekoliko knjiga o postu (ne mogu pročitati cijelu knjigu - ponekad samo nekoliko stranica), i slušati vlastitu intuiciju. Da li vam se sviđa ono što ste pročitali? Ili nešto uzrokovati unutarnje prosvjed? Iritacija? Ako je tako, onda - to nije tvoja tehnika. Ako knjiga se čita u jednom dahu, to izaziva pozitivne emocije i želju za primjenu u praksi, pročitajte - naprijed! Samo oprezno :) Ne zaboravite na pravilnu pripremu za izgladnjivanje (više o pripremi za post različitih duljina u članku posta na vodi) i postupno! I čitati o mogućim komplikacijama za vrijeme posta, o tome kako ih spriječiti i kako se nositi s njima.

Video: Moja 23-dnevno čišćenje posta za Marv Ohanyan :)

Evo nekoliko knjiga o postu, možete pronaći i pročitati na internetu:


Gladovanja na Bragg P. Čudo posta.



Najpoznatiji od Bragg knjiga "čudo posta" zapad-suočava u milijunima primjeraka. A najbolja ilustracija predavanja, članaka i knjiga, bio je sam Bragg, svoje iskustvo, njegov način života. U 90 godina je bio jak, okretan, fleksibilni i tvrd kao mladić.

Video: Uvjetno gladovanje uz Marv Ohanian | moje iskustvo

Svaki dan on je napravio tri do pet kilometra trčanje, puno plivanja, hodanje u planinama, igrati tenis, ples, otišao za duge šetnje, rad s utezima i utezima, voli surfanje - jahanje na posebnoj ploči u valovima oceana surfati. Njegov radni dan trajao 12 sati, to ne zna bolest i umor, bio je uvijek pun optimizma, vedrine i želje da se pomogne ljudima.


Post za Suvorin A:. Liječenje gladi.

Priroda je stavio u ljudsko tijelo na neki mudar, još uvijek nepoznatog mehanizma života - gladovanje.

Ovaj mehanizam se aktivira kada se ljudsko tijelo prestaje pristup hrani. Najzanimljivija stvar je da nakon nekoliko dana gladovanja potpuno potisnuta glad, čak se pojavljuju averziju prema hrani, iako je duša vodi računa o vrlinama dobre hrane.


Izgladnjivanje Sheldon G. Post i zdravlje.

Ova zbirka je posvećena zdravlju posta i zaseban napajanje i je izvrstan alat za organizaciju zdravog načina života.

Post može spasiti život!


Posta za Voitovich G:. Izliječi sam sebe (o medicinskoj gladi u pitanjima i odgovorima).

knjiga GA Voytovych izliječi sam sebe posvećen ljekovitim mogućnosti kratkoročnog posta, on predviđa zatim redukcijskim dijeta hrana.


Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Gladovanja vode (dio 1)Gladovanja vode (dio 1)
TRANSCEND knjige (Ray Kurzweil): 9 koraka do vječnog životaTRANSCEND knjige (Ray Kurzweil): 9 koraka do vječnog života
Video od gladi.Video od gladi.
Posta i čišćenja tijela od Marwa OhanyanPosta i čišćenja tijela od Marwa Ohanyan
Mir na svakom koraku. Put svijesti u svakodnevnom životu.Mir na svakom koraku. Put svijesti u svakodnevnom životu.
Prednosti posta za zdravljePrednosti posta za zdravlje
Posta za mršavljenjePosta za mršavljenje
Iskustvo posta - 6 dana.Iskustvo posta - 6 dana.
Post: Put za zdravlje ili mitPost: Put za zdravlje ili mit
Što je knjiga zdravlje monografija Chichagova?Što je knjiga zdravlje monografija Chichagova?

Hor.OtTitres.com
Bolest Analize Dijagnostika Medicina Pripravci Oprema Zdravlje Trudnoća i porođaj Ethnoscience Odgovori na pitanja Miscelanea